Töötoad

Leave a comment

Ruumikujundus larbis – katsetame erinevaid viise, kuidas ruumikujundus mõjutab meie emotsioone ja omavahelist suhtlust

Kehaga mängimine – uurime, kuidas kehakeelega mängida; teeme erinevaid harjutusi, mis aitavad füüsiliselt improviseerida ning katsetame mitteverbaalset mängustiili.

Rolliloome läbi improteatri tehnikate – Kuidas luua rolli, mis oleks eriline, aga samas ka piisavalt realistlik? Kuidas luua usutavat tegelast käigupealt kui sul ei ole piisavalt aega ettevalmistuseks? Kas vahel on roll kirjas, kuid selle väljamängimisel esineb raskusi?
Improteatris on kasutusel mitmeid erinevaid tehnikaid rolli loomiseks. Läbi oma keha, läbi objektide, läbi hääle, läbi tunnete jne mida saaks edukalt rakendada ka larpimaastikul.

Lisaks ka lõbusaid impromänge 🙂 ja liigutada saab kindlasti.

Muusika larbis/”Sing it out loud! – Musical meta techniques” (inglise keeles) – We start with a short discussion about how singing has been used as a meta technique in recent larps. After this we have a workshop with some musical meta techniques we have used in our game design in Finland. We will also learn how to warm up players before performing. We will sing and rap in this workshop – it won’t be very scary, but it will be very poweful.

Workshop was created together with Hannu Niemi, and it’s been run previously in Knutpunkt and Ropecon (2014).

Võimu ja staatuse näitamine larbis – proovime koos erinevaid mänge ja harjutusi, et välja näidata staatusevahet ning arutame, kuidas neid larbis kasutada.

Meditatsioon mängijale ja mängujuhile – Meditatsiooni kasutamine mängujuhina ja mängijana

Praktiline töö gruppides – leia endale meeskond ja südamelähedane teema ning tehke plaan, kuidas see teostada (nt üritus, larp vms). Täpsem protsessikirjeldus kohapeal.

Rituaalitöötuba (huvilistele) – katsetame koos meetodeid, kuidas lihtsalt, kiirelt ja veenvalt kujutada larbis rituaali (heli, liikumine, märguannete kasutamine).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Arhiiv

%d bloggers like this: